הרצאות וסדנאות

אנו נפגשים עם חברי תנועות נוער, מכינות קדם צבאיות, תלמידי תיכון, סטודנטים, עורכים חוגי בית, ותמיד שמחים להיפגש עם קהלים מגוונים חדשים. אנו מקיימים מגוון הרצאות וסדנאות בנושאים שונים כגון “ערכי הלחימה בצה”ל”, “דילמות מוסריות בלחימה”, “חיילים מספרים” ועוד. בנוסף, אנו עורכים הרצאות וסדנאות בדיפלומטיה ציבורית- “תדמית חיילי צה”ל בעולם”, “מענה לשאלות קשות”, “סדנת סיפור אישי” ועוד. רוצים שנגיע גם אליכם? צרו קשר!

 

 

 

צרו קשר

פעילות הסברתית ודיפלומטית

אנו עורכים הרצאות וסדנאות לקהלים מגוונים ברחבי העולם במטרה לאזן השיח המוטה נגד חיילי צה”ל ולהציג את האמת על חיילי צה”ל בעולם. אנו מתארחים בפרלמנטים זרים, נפגשים בישראל עם חברי פרלמנט מאירופה וארה”ב, מדברים בפני משלחות VIP ומשפיעי דעה. אנו שומרים על קשר רציף עם התקשורת הזרה בישראל בכל הקשור לפעולותיהם של חיילי צה”ל ומגנים על חיילי צה”ל בפני אלו המכפישים אותם בתקשורת הזרה. בנוסף, אנו עורכים הרצאות וסדנאות בקמפוסים ברחבי העולם, נפגשים קהילות יהודיות ולא יהודיות, משתתפים בכנסים בינלאומיים ועוד. גרים בחו”ל ורוצים שנגיע לקהילה שלכם או לאוניברסיטה שלכם? צרו איתנו קשר!

 

צרו קשר

פעילות תקשורתית

מיום הקמתנו אנו פועלים ללא לאות בתקשורת הישראלית במטרה להציג באופן שקוף, גלוי ואמין את הפעילות והערכים של חיילי צה”ל.  מתעניינים בפעילות שלנו בתקשורת? לחצו כאן!

 

צרו קשר

סיורים

אנו עורכים סיורי שטח עם לוחמי מילואים המספרים את הסיפורים האישיים שלהם מהלחימה ברצועת עזה ויהודה ושומרון. רוצים לארגון סיור עם ‘האמת שלי’? צרו קשר!

צרו קשר

רשת חברתית

את העדכונים הכי חמים ומעניינים על פעילות חיילי צה”ל, מידע על הפעילות של ‘האמת שלי’, לקריאת עדויות חיילים, מידע על המאבק בדה לגיטימציה של חיילי צה”ל ועוד תוכלו למצוא בדפי הפייסבוק שלנו בעברית ובאנגלית.

צרו קשר