פעילות הארגון

פרוייקט העדויות

ליבת הפעילות של הארגון הינה איסוף עדויות מלוחמים המציגים באופן גלוי את סיפוריהם מהשירות הצבאי ופרסומם. הוצאנו שני ספרי עדויות ועשרות סרטונים המציגם את סיפורם של פעילי הארגון. למידע נוסף על פרוייקט העדויות (לינק)

הרצאות וסדנאות - לישראלים

אנו נפגשים עם מכינות קדם צבאיות, סטודנטים, עורכים חוגי בית, ותמיד שמחים להיפגש עם קהלים מגוונים חדשים. אנו מקיימים מגוון הרצאות וסדנאות בנושאים שונים כגון "ערכי הלחימה בצה"ל", "דילמות מוסריות בלחימה" ועוד. בנוסף, אנו עורכים הרצאות וסדנאות בדיפלומטיה ציבורית- "תדמית חיילי צה"ל בעולם", "מענה לשאלות קשות", "סדנת סיפור אישי" ועוד. רוצים שנגיע גם אליכם? צרו קשר!

סיורים

להאמת שלי שני סיורים – האחד בעוטף עזה, והשני בשומרון – במקומות בהם צה"ל נמצא ונלחם. אנו מחברים את מה שאנשים שומעים בחדשות למציאות בשטח ומשלבים את הסיור עם החוויות האישיות של הלוחמים מהשירות הצבאי. מאוד מומלץ! לפרטים נוספים

פעילות הסברתית ודיפלומטית

אנו פעילים בקמפוסים ברחבי הארץ, ומגיעים לכל מקום בו מכפישים את שמם של חיילי צה"ל וצריך לשמוע את קולנו! רוצים שנגיע אליכם? צרו קשר!

פעילות דיפלומטית; משלחות וקבוצות מחו"ל

אנו עורכים הרצאות על השירות הצבאי, על ערכי צה"ל ואתגרי הלחימה בטרור לקהלים מגוונים ברחבי העולם – משלחות של ארגונים יהודיים, משלחות VIP, חברי פרלמנט זרים, אנשי עסקים, אנשי תקשורת, סטודנטים מאוניברסיטאות עילית מחו"ל ועוד.

משלחות יוצאות, נאומים וכנסים בחו"ל

אנו עורכים הרצאות וסדנאות בקמפוסים ברחבי העולם, נפגשים קהילות יהודיות ולא יהודיות, מרצים בכנסים בינלאומיים ועוד. חברי האמת שלי הופיעו בפני הועדה לזכויות אדם באיחוד האירופי ובשנים האחרונות הוצאנו 6 משלחות לקמפוסים בארה"ב בהם דיברנו בלמעלה מ- 60 קמפוסים! גרים בחו"ל ורוצים שנגיע לקהילה שלכם או לאוניברסיטה שלכם? צרו איתנו קשר!

פעילות תקשורתית

מיום הקמתנו אנו פועלים ללא לאות בתקשורת הישראלית במטרה להציג באופן שקוף, גלוי ואמין את ערכי הלחימה בצה"ל.  מתעניינים בפעילות שלנו בתקשורת? צרו קשר. להאמת שלי תכנית הכשרת דוברים "תכנית עוז" להכשרת דוברים לוחמים.

עקבו אחרי הפעולות שלנו בפייסבוק