פעילות הארגון

בכדי להציג את האמת בדבר פעולתם של לוחמי צה"ל וכדי להיאבק בהכפשות נגדם, תחקירני 'האמת שלי' אוספים כבר למעלה מ4 שנים עדויות מחיילים וחיילות המציגות באופן גלוי את סיפוריהם מהשירות הצבאי. העדויות עוברות תהליך הסרטה מקצועי, אימות קפדני, וכמובן- מקבלות את אישור הצנזורה. העדויות מתפרסמות באתר הארגון, ברשתות החברתיות ובחוברות מודפסות. עד היום ראו אור שני ספרי עדויות הכוללים למעלה מ-200 עדויות המציגות את סיפורם של לוחמי צה"ל.

אנו מאמינים, כי על ידי יצירת שיח פתוח, א-מפלגתי ומבוסס עדויות נוכל ליצר הסכמה רחבה וחזית אחידה בקרב הציבור הישראלי, המבוססת על ידע ושיח ערכי. המתנדבים שלנו מעבירים את מערכי הידע תוך שהם חולקים עם התלמידים את חוויותיהם מהשירות הצבאי, ועל בסיס אותן חוויות אישיות, הם מפתחים דיונים מורכבים על החיבור שבין התנהלות ערכית והתנהלות מבצעית. עוסקים בערכי "רוח צה"ל", בדגש על אמינות, חובת הדיווח, משמעת וערך הניצחון. ערכים, שאנו ב'האמת שלי' רואים כחיוניים ב"סל הכלים" של כל מלש"ב.תוכנית החינוך שלנו מיועדת למלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון) בכיתות תיכון ומכינות קד"צ.

לפרטים נוספים:  [email protected] 

הרצאות, השתתפות בפאנלים וראיונות לתקשורת, הם כלים טובים להעברת מסר. אך הכלי היעל ביותר, כדי להעביר את המסר שעליו אנו נלחמים- הוא לקחת את הקהל שלנו לראות בעצמו את המציאות בשטח.

האמת שלי מציעה שלושה סוגי סיורים: סיור בשומרון, סיור בעוטף עזה וסיור בחברון.

בסיורים אלו, שמודרכים על ידי חיילי מילואים, שמתנדבים בארגון ואשר שירתו באותן גזרות. נפגש פנים מול פנים עם המציאות, הדילמות הערכיות והמורכבות המבצעית איתם מתמודדים לוחמי צה"ל. דגש מרכזי, ניתן בסיור, על המאמצים שעושים לוחמי צה"ל למלא את משימת ההגנה שלהם מבלי לפגוע בחפים מפשע, ומנגד על המאמצים שעושים ארגוני הטרור כדי לפגע בחיילים ואזרחים, תוך שימוש בלתי פוסק בחפים מפשע, בעיקר פלסטינים.האמת שלי מוציאה סיורים לדיפלומטים, שגרירים, קבוצות מחו"ל וסטודנטים.

הסיורים לקבוצות ובתיאום מראש.

לפרטים נוספים:  [email protected] 

פעילות דיפלומטית בפרלמנטים באירופה וחברי קונגרס בארה"ב, פעילות מול גופים בין לאומיים כגון הועדה לזכויות האדם באיחוד הארופי. זירת פעילות חשובה ומשמעותית מאד בה חשוב שישמע קולם של הלוחמים מהשטח, היא הזירה הדיפלומטית המקומית והבינ"ל. בשנים האחרונות, מתגבר קול ביקורתי חד צדדי ומופרך, כנגד חיילי צה"ל בקרב פרלמנטים זרים ובמוסדות האו"ם. כדי להיאבק במגמה זו, "האמת שלי" מוציאה, מדי שנה, משלחות רבות של חיילי וחיילות מילואים להופיע בפרלמנטים זרים ומוסדות בינ"ל. נציגינו מציגים את עדותם ובכך חושפים את המציאות המורכבת איתה אנו, חיילי צה"ל מתמודדים בשטח ומדגישים את האופן המוסרי שבו פועלים לוחמי צה"ל ובכך מפריחים את השקרים המגמתיים.  בנוסף, "האמת שלי" מקיימת קשרים רציפים עם קונסוליות זרות רבות היושבות בישראל. כמו כן, "האמת שלי"  מקיימת קשר עמוק ורציף עם משרדי ממשלה, שרים וחברי כנסת מכלל הקשת הפוליטית בישראל. "האמת שלי" אינה נתמכת כספית על ידי שום גורם ממשלתי, אך מסד הנתונים של הארגון, עקב היותו שקוף, אמין ומקצועי, בדגש על דו"חות העדויות. מהווים בסיס ידע לדיונים והחלטות  המתקיימים בכנסת ישראל ובפורומים ציבוריים שונים ברחבי הארץ.

עקבו אחרי הפעולות שלנו בפייסבוק